Lt En
Pradžia
en

Paskelbta naujojo Vilniaus kogeneracinės jėgainės finansų ir administravimo direktoriaus atranka

Paskelbta naujojo Vilniaus kogeneracinės jėgainės finansų ir administravimo direktoriaus atranka

Vilniaus kogeneracinė jėgainė (VKJ) paskelbė finansų ir administravimo direktoriaus atranką. Kandidatuoti į šią poziciją kviečiama iki šių metų rugsėjo 28 d.

Atranka į minėtą poziciją paskelbta po to, kai šias pareigas einantis Arūnas Žilys nusprendė palikti užimamas pareigas ir karjerą tęsti už „Ignitis grupės“ ribų.

„Mūsų įmonės siekis – sukurti modernius šilumos ir elektros energijos gamybos pajėgumus, kurie užtikrintų saugios, konkurencingos ir patikimos energijos tiekimą. Tikimės, kad naujojo finansų ir administravimo vadovo šioje srityje sukaupta patirtis ir aktyvus jo įsitraukimas į veiklą prisidės įgyvendinant užsibrėžtus bendrovės tikslus.

Taip pat noriu padėkoti Arūnui už jo profesionalumą ir atsidavimą bendrovei bei palinkėti sėkmės tolesnėje karjeroje“, – sako VKJ generalinis direktorius Mantas Burokas.

Tarp kandidatams į VKJ finansų ir administravimo direktoriaus poziciją keliamų reikalavimų yra ne mažesnė nei penkerių metų patirtis finansų valdymo srityje bei tarptautinių apskaitos, turto ir verslo vertinimo standartų išmanymas.

Su visais kandidatams į minėtą poziciją keliamais reikalavimais ir informacija apie vykdomą atranką galima susipažinti oficialiame skelbime (nuoroda).

Apie VKJ:

VKJ bus viena moderniausių tokio tipo jėgainių visoje Europoje. Planuojama, kad visiškai įgyvendinus VKJ projektą, jėgainės bendra elektrinė galia sudarys kiek daugiau kaip 90 MW, o šiluminė galia – apie 230 MW.

Jėgainėje energija nuo praeitų metų pabaigos gaminama iš komunalinių atliekų, o įgyvendinus biokuro jėgainės dalies projektą energija bus gaminama ir iš biokuro. Planuojama, kad atliekų jėgainė per metus sutvarkys ir energija pavers apie 160 tūkst.t komunalinių atliekų, o biokuro jėgainėje bus panaudojama daugiau kaip 400 tūkst. t biokuro. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos Sanglaudos fondo lėšomis.

Visos teisės saugomos © 2018. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
EU