Lt En
Pradžia
en

Vilniaus kogeneracinės jėgainės finansų vadove tapo R. Šaltmerytė

Vilniaus kogeneracinės jėgainės finansų vadove tapo R. Šaltmerytė

Vilniaus kogeneracinės jėgainės (VKJ) finansų ir administravimo vadove tapo didelę patirtį sukaupusi Rūta Šaltmerytė. Laimėjusi skelbtą jėgainės finansų ir administravimo vadovo atranką, šias pareigas ji pradeda eiti nuo sausio 3 d.

Finansų magistro laipsnį Vilniaus universitete įgijusi R. Šaltmerytė yra sukaupusi daugiau nei 9 metų profesinę patirtį finansų analitikos ir verslo kontrolės sektoriuose. Pastaruoju metu R. Šaltmerytė „Lietuvos geležinkelių“ grupėje buvo atsakinga už dukterinės bendrovės „LTG Link“ verslo kontrolę, dirbo tokių įmonių kaip „VP Investment“, „VP Grupė“ ir kt. finansų analitike.

Šaltmerytė taip pat puikiai išmano energetikos sektorių – ji ketverius metus dirbo bendrovėje „Litgas“ (dabartinėje „Ignitis“).

„Neabejoju, kad mūsų naujosios finansų vadovės energija, kompetencija ir finansų bei energetikos sektoriuose sukaupta patirtis leis užtikrinti sklandų ir kokybišką įmonės finansų valdymą bei padės darniai vystyti įmonę ir sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų“, – teigia VKJ vadovas Mantas Burokas.

Finansų ir administravimo vadovo atranka paskelbta šių metų rugsėjį. Norą užimti šias pareigas išreiškė 33 kandidatai.

Apie VKJ

VKJ bus viena moderniausių tokio tipo jėgainių visoje Europoje. Planuojama, kad visiškai įgyvendinus VKJ projektą, jėgainės bendra elektrinė galia sudarys apie 100 MW, o šiluminė galia – apie 240 MW.

Jėgainėje energija nuo praeitų metų pabaigos gaminama iš komunalinių atliekų, o įgyvendinus biokuro jėgainės dalies projektą energija bus gaminama ir iš biokuro. Planuojama, kad atliekų jėgainė per metus sutvarkys ir energija pavers apie 160 tūkst.t komunalinių atliekų, o biokuro jėgainėje bus panaudojama daugiau kaip 400 tūkst. t biokuro. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos Sanglaudos fondo lėšomis.

Visos teisės saugomos © 2018. Sprendimas: UAB "Fresh Media"
EU